Anouk de Vries

Anouk de Vries

Guppie-gym, turnen meisjes

Brigit Kappe

Brigit Kappe

Kangaroo-gym, Guppie-gym, turnen meisjes, damesselectie

brigit.kappe@gymxl.nl

Daniel Hendriks

Daniel Hendriks

Turnen jongens

Dewi van Eeden

Dewi van Eeden

Turnen meisjes, Kangaroo-gym, Guppie-gym, damesselectie

dewi.vaneeden@gymxl.nl

Engelbert Webbink

Engelbert Webbink

Turnen meisjes, damesselectie

engelbert.webbink@gymxl.nl

Evie Heuven

Evie Heuven

Turnen meisjes, Guppie-gym

Ezra Messelink

Ezra Messelink

Turnen jongens, turnen meisjes

Gerlissa van de Groep

Gerlissa van de Groep

Trampolinespringen, trampolineselectie

Gertine de Graaf

Gertine de Graaf

Trainer

Hanja Kappe

Hanja Kappe

Turnen meisjes, groepsspringen, damesselectie, jong talent dames

Hanja.Kappe@gymxl.nl

Karlijn Damen

Karlijn Damen

Special gym

karlijn.damen@gymxl.nl

Kimberley Soetekouw

Kimberley Soetekouw

Turnen gemend 35+

Kirsten Veldhuizen

Kirsten Veldhuizen

Kangaroo-gym, damesselectie, jong talent dames

kirsten.debruin@gymxl.nl

Lara Wolkenfeldt

Lara Wolkenfeldt

Trampolinespringen

Larissa Vissia

Larissa Vissia

Turnen meisjes

Lex Felix

Lex Felix

Freerunnen

Lotte Visscher

Lotte Visscher

Turnen meisjes

Lugenne Emelina

Lugenne Emelina

Freerunnen, freerunselectie

Marieke van Veen

Marieke van Veen

Trampolinespringen, trampolineselectie

marieke.vanveen@gymxl.nl

Rik Breunesse

Rik Breunesse

Turnen jongens, herenselectie, jong talent heren

rik.breunesse@gymxl.nl

Ruben Beishuizen

Ruben Beishuizen

Freerunnen, turnen meisjes

Sandra Rakhorst

Sandra Rakhorst

Trampolinespringen, jong talent trampoline, damesselectie

sandra.rakhorst@gymxl.nl

Stan Veldhuis

Stan Veldhuis

Herenselectie

Stan.Veldhuis@gymxl.nl

Teun van Viegen

Teun van Viegen

Special gym

teun.vanviegen@gymxl.nl

Tjerk Egtberts

Tjerk Egtberts

Trampolinespringen, freestyle-trampolinespringen

Yendor Lambrechts

Yendor Lambrechts

Freerunnen, freerunselectie

Yendor.Lambrechts@gymxl.nl

Yersusha Messelink

Yersusha Messelink

Trainer